top of page

O NAS

Podnoszenie kultury w architekturze i designie w Polsce

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy od 24 lat pomagają światu zobaczyć najlepsze światowe rozwiązania w architekturze i aranżacji wnętrz za pomocą naszych wyjątkowych produktów.

NASZA HISTORIA

Nasza historia rozpoczęła się w 1999 roku błyszczącym magazynem „Dom i Wnętrze”

Następnie 13 lat temu zorganizowaliśmy pierwszy ogólnoukraiński konkurs architektury wnętrz „Wnętrze Roku”. Później pojawił się konkurs REM Awards i Urban Awards. W 2021 roku uruchomiliśmy nowy projekt transferu youtube DEZIGNER, który aktywnie rozwijamy. A po wybuchu wojny postanowiono wejść na izraelski i polski rynek ze swoimi najlepszymi produktami.

ZESPÓŁ

Założyciel i prezes

Parubsky Igor 

Redaktor naczelny magazynu

Malkowski Tomasz 

Redaktor naczelny konkursów Interior of the Year i PUA

Poselchuk Myroslava

Redaktorka konkursów Interior of the Year i PUA

Shendrik Tasnim    

Dyrektor handlowy

Poznyak Alesia

Dyrektor ds. Rozwoju

Chumak Olga

Kierownik Działu Sprzedaży 

Andrunina Natalia

Dyrektor ds. marketingu i PR

Konstantinowa Anastazja 

CO ROBIMY

Ogólnoukraiński coroczny konkurs architektoniczny. Możesz zaprezentować swoją pracę, uzyskać ocenę autorytatywnego europejskiego jury.

Interior of the Year

Konkurs Urbanistyki Polskiej ma na celu wyłonienie najlepszych projektów architektonicznych niezależnie od kształtu, wielkości i budżetu.

Poland Urban Awards

Dziennik DMNT | „Dom i Wnętrze” – specjalista od wnętrz z całego świata, prezentuje najlepsze zrealizowane domy, mieszkania dla Polski.

DMNTR POLAND

Projekt, w którym odbywają się konferencje i kursy mistrzowskie wiodących ukraińskich architektów i projektantów. W ramach projektu przedstawimy Państwu najlepszych architektów Ukrainy, zademonstrujemy ich udaną pracę, przeprowadzimy wspólnie profesjonalną analizę do ostatniego dwuteownika oraz damy możliwość wysłuchania komentarzy autorów do ich własnych projektów.

METRONOME

Promocja w Internecie z wykorzystaniem zasobów magazynu „Dom i Wnętrze”. Usługa SMM - promocja Twojej firmy w sieciach społecznościowych. sieci magazynu „Dom i Wnętrze”

SMM - service

Projekt poświęcony architekturze wnętrz tworzonych przez najlepszych projektantów i architektów Ukrainy, zwycięzców wybranych przez jury konkursu INTERIORGODA. Przez 21 lat pracy odbyły się dziesiątki prezentacji METRONOM, ponad 5000 sesji zdjęciowych obiektów autorstwa ukraińskich architektów i projektantów.

DEZIGNER

bottom of page